Cestnovzdrževalne baze

VOC Celje, d.o.o. pod eno streho združuje več baz, t. i. profitnih centrov, ki tvorijo enega največjih gradbenih podjetij v Sloveniji. Največji profitni center je vzdrževanje cest, ki ga sestavlja 5 cestnovzdrževalnih baz.

V okviru VOC-a delujejo še posebne enote: vzdrževanje, gradnje objektov, signalizacija, vgradnja asfalta, avto-strojni park in mehanična delavnica.



CVB Celje


CVB Celje
 
CVB Celje, Lava 42, 3000 Celje (03) 42 66 366 (03) 42 66 380 info@voc-celje.si
Pokaži na zemljevidu



Mitja Šinjur

Vodja CVB

 040 456 744

 (03) 42 66 369

   mitja.sinjur@voc-celje.si

Matej Krajnc

Delovodja

  031 675 113

 (03) 42 66 428

 (03) 42 66 369

 matej.krajnc@voc-celje.si

Andrej Užmah

Vodja gradbišč

  031 318 558

 (03) 42 66 188

 (03) 42 66 369

 andrej.uzmah@voc-celje.si


CVB Latkova vas


CVB Celje
 
CVB Latkova vas, Latkova vas 225, 3312 Prebold (03) 70 00 120 (03) 70 00 121
Pokaži na zemljevidu



Leopold Mikek

Vodja CVB

 031 318 280

 (03) 70 00 120

 (03) 57 02 235

   leopold.mikek@voc-celje.si

Matjaž Dolinar

Vodja gradbišč

 051 689 426

 (03) 57 02 235

   matjaz.dolinar@voc-celje.si

Mateja Slivnik

Vodja gradbišč

 041 335 644

 (03) 57 02 235

   mateja.slivnik@voc-celje.si


CVB Mozirje


CVB Mozirje
 
CVB Mozirje, Savinjska cesta 62, 3330 Mozirje (03) 83 94 980 (03) 58 33 877 info@voc-celje.si
Pokaži na zemljevidu



Leopold Mikek

Vodja CVB

 031 318 280

 (03) 70 00 120

 (03) 57 02 235

   leopold.mikek@voc-celje.si

Blaž Vodončnik

Vodja gradbišč

 041 728 397

  blaz.vodoncnik@voc-celje.si


CVB Šentjur


CVB Sentjur
 
CVB Šentjur, Cesta Leona Dobrotinška 16, 3230 Šentjur (03) 74 92 393 info@voc-celje.si
Pokaži na zemljevidu



David Boršič

Vodja CVB

 051 254 017

 (03) 74 92 394

   david.borsic@voc-celje.si

Miloš Đurič

Vodja gradbišč

 051 318 245

 (03) 81 04 143

   milos.duric@voc-celje.si

Zvonko Vrešak

Vodja gradbišč

 051 568 612

   zvonko.vresak@voc-celje.si


Rok Robič

Delovodja

 041 987 630

 (03) 74 92 394

   rok.robic@voc-celje.si


PE in CVB VOC Koroška


CVB VOC Koroška
 
CVB VOC Koroška, Šentjanž pri Dravogradu 165, 2373 Šentjanž pri Dravogradu CVB Radlje ob Dravi, Samostanska ul. 1, 2360 Radlje ob Dravi (02) 87 85 117
Pokaži na zemljevidu



Aleksander Celan

Vodja PE VOC Koroška

 031 303 750

 (02) 87 85 117

 aleksander.celan@voc-celje.si

Boris Hartman

Vodja CVB Radlje ob Dravi

  041 311 623

 boris.hartman@voc-celje.si

Robert Rek

Vodja gradenj in asfaltov
VOC Koroška

 051 667 271

 robert.rek@voc-celje.si


Marko Lampret

Vodja gradbišč
VOC Koroška

 030 322 306

   marko.lampret@voc-celje.si

Aleš Gril

Vodja gradbišč
VOC Koroška

 030 662 144

   ales.gril@voc-celje.si

Urška Rek

Vodja gradbišč
VOC Koroška

 051 336 494

   urska.rek@voc-celje.si


Slavko Jeromel

Vgrajevanje asfalta
VOC Koroška

 031 753 309

   slavko.jeromel@voc-celje.si

Tomaž Verhovnik

Delavnica
VOC Koroška

 030 489 752

   tomaz.verhovnik@voc-celje.si